Call us toll free: +48 609 051 362, +48 12 307 04 67
Best WP Theme Ever!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Call us toll free: +48 609 051 362, +48 12 307 04 67

Kino Domowe, Sale kinowe

Przeznaczenie dedykowanego pomieszczenia na pokój rozrywki pozwala na najbardziej spektakularne efekty. Tu można pozwolić sobie na przestrzeń dla koneserów i nietypowy wystrój. Zamknięcie się w takim miękkim świecie pozwala na chwilę przenieść się w objęcia filmu i oderwać od rzeczywistości. Seans pozostawia niezapomniany ślad w pamięci i zwiększoną dawkę adrenaliny w krwioobiegu.

Ekran w połączeniu z projektorem  to kluczowy element sali kinowej. Ekrany rozpięte na stałej ramie zachowują idealną płaskość, a rama wykończona aksamitem podnosi postrzeganie kontrastu i pochłania niepożądane refleksy światła.

Układ ekranu z projektorem to wymyślny duet. Tkaniny projekcyjne mają różne kąty odbicia światła, różne wzmocnienie i właściwy ich dobór zależy od wielu czynników. Finalnie dążymy do uzyskania 14-16 fL jasności i maksymalizacji kontrastu. Ekrany występują również w postaci perforowanych tkanin, co umożliwia ukrycie frontowej sekcji głośników bezpośrednio za nimi.

Nero3-2Projektor kinowy to maszyna generująca genialny obraz. W połączeniu z ekranem dba o utrzymanie kinowych emocji na wysokim poziomie. W budowanych przez nas salach projektory ukrywamy w dedykowanych zabudowach. Pozwala to utrzymać wysoka estetykę wnętrza oraz gwarantuje bezgłośną projekcję. Plastyczne kolory, głęboka czerń i dynamika obrazu niespotykana w kinie komercyjnym to jedna z zalet własnej sali kinowej. Włącz emocje i oglądaj znakomitej jakości filmy.

POWIĄZANE POSTY