Call us toll free: +48 609 051 362, +48 12 307 04 67
Best WP Theme Ever!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Call us toll free: +48 609 051 362, +48 12 307 04 67

News

Apartament Kraków z Dynavoice
W apartamencie w centrum Krakowa stanęły przepiękne głośniki firmy Dynavoice Chelenger M-105 wraz z amplitunerem Pioneer NC 50 DAB
Szwedzki rozmach pełen emocji. Dynavoice Challenger M-105
Wstęp wyjątkowo przydługi ale nie bez powodu, do testów otrzymałem od Polskiego Dystrybutora Dynavoice, firmy Strefa HFS z Krakowa do testów kolumny nietuzinkowe, pełne można by napisać sprzeczności, bo z jednej strony są to kolumny duże, których gabaryty wskazują na przeznaczenie do naprawdę sporych pokoi odsłuchowych czy salonów audio.
Test głośników Dynavoice DEFINITION DM-6
Określenie „flagowa” w kontekście tej marki ma jednak nieco odmienne znaczenie niż u innych producentów – testowane kolumny podstawkowe DM-6, choć należą do serii „Definition”, kosztują 1790 złotych za parę. Patrząc na nie, naprawdę trudno uwierzyć, jak to się udało zrobić. Bo to przecież niezwykle solidne kolumny, z trzema, bardzo ciekawymi przetwornikami, solidną, ładną obudową i możliwością dostosowania brzmienia do własnych preferencji. A jednak – kosztują właśnie tyle i inaczej być nie chce.
Prywatna Sala Kinowa
Dedykowane pomieszczenie przeznaczone na prawdziwą salę kinową to zawsze wyzwanie dla projektantów i instalatorów audio.
Prywatny apartament II
Nowoczesny styl, ciekawy design oraz dyskretny system łatwy w zarządzaniu to w skrócie podstawowe założenia dla tego prywatnego apartamentu o powierzchni 100m2. Multiroom to nasza odpowiedź, nagłośnienie obejmowało 3 strefy: salon, kuchnia, sypialnia. Sercem całego układu jest topowy amplituner firmy Denon oraz głośniki naścienne brytyjskiej firmy Monitor Audio. Kuchnia oraz sypialnia zyskały dyskretne i stylowe głośniki sufitowe rozmieszczone w odpowiednim miejscu.  Salon zyskał również 60 calowy telewizor firmy Sony oraz dodatkowo system głośników 5.1 wraz z subwooferem. Głośniki w salonie zostały zintegrowane z tunerem satelitarnym oraz konsolą Play station. Cały system jest sterowany za pomocą dedykowanej aplikacji na iOS oraz na urządzenia oparte o system Android.  
Prywatny apartament I w Krakowie
Kino domowe oraz Multiroom w apartamencie, dlaczego nie ? realizacja obejmowała prywatny apartament o powierzchni 120 m2 który podzielony został na 3 strefy. Główne pomieszczenie to zestaw kina domowego oparty o najwyższy model amplitunera firmy Marantz oraz głośniki Jamo z najwyższej serii Concert.  Dyskretne głośniki naścienne w pokoju dziecinnym oraz sypialni obsługuje również główna jednostka czyli Marantz SR7010 natomiast za obraz High Definition odpowiedzialny jest odtwarzacz Blu-ray Marantz UD 7007. Do prezentacji obrazu wykorzystany został 55 calowy telewizor Sony.  Pomieszczenie główne oraz wszystkie strefy sterowane są za pomocą dedykowanej aplikacji.
Dom jednorodzinny Zielonki
Kino domowe oraz Multiroom realizacja obejmowała prywatny dom o powierzchni 300 m2 który podzielony został na 3 strefy. Główne pomieszczenie to zestaw kina domowego oparty o najwyższy model amplitunera firmy Marantz oraz głośniki Jamo z najwyższej serii Concert.  Duskretne głośniki naścienne w pokoju dziecinnym oraz sypialni obsługuje również główna jednostka czyli Marantz SR7010 natomiast za obraz High Definition odpowiedzialny jest odtwarzacz Blu-ray Marantz UD 7007. Do prezentacji obrazu wykorzystany został 55 calowy telewizor Sony.  Pomieszczenie główne oraz wszystkie strefy sterowane są za pomocą dedykowanej aplikacji.